- Gratis fles water
- Early check-in en late check-out afhankelijk van beschikbaarheid
Het Exe Cristal Palace, gelegen in het hartje van Barcelona, ademt de essentie van Barcelona uit: de elegantie van de Paseo de Gracia, de persoonlijkheid van la Rambla, de functionaliteit van Eixample, de vitaliteit van Plaza de Cataluña, de smaak van de Gotische wijk, het licht van de Middellandse Zee...
Het Exe Cristal Palace is een van de referenties wat betreft kwaliteit in het epicentrum van de Catalaanse hoofdstad. In een warme en comfortabele omgeving biedt het hotel alle mogelijke voorzieningen voor zakelijke of privéreizen, voor vergaderingen en evenementen. Het Exe Cristal Palace beschikt over drie ruime en lichte vergaderzalen die kunnen worden omgevormd tot één enkele ruimte met een capaciteit van meer dan honderd personen.
We hebben het hotel zo voorbereid dat het Mediterraanse licht in het verste hoekje van uw accommodatie doordringt. Picasso pleegde te zeggen dat het licht van Barcelona niet enkel verlicht, maar doet stralen en leven, verblijdt en inspireert. Daarom hebben voor onze gasten de grote matglazen gevel voorzien, die het Exe Cristal Palace zo karakteriseert.
Naast het comfort en de vele extra's van het Exe Cristal Palace, kunnen onze gasten genieten van de grote luxe die het betekent dicht bij alles te zijn, want vanuit de aanpalende boulevards La Rambla en Paseo de Gracia opent zich een universum van opties: la Rambla, het Casa Battlló, la Pedrera, het operahuis Liceo, het Plaza Cataluña, het Palau de la Música, het Fundació Tapies, de Gotische wijk, duizend-en-één winkels en warenhuizen, de hoofdzetel en tuinen van de universiteit, de kunstgalerijen van het Consejo de Ciento, en nog talloze andere geheimen die we aan u overlaten om op eigen ritme en intuïtie te ontdekken. Een laatste opmerking: de shuttlebus en trein vanuit de luchthaven stoppen op 1 minuut wandelen van het hotel, in de Plaza de Cataluña.
Aantal kamers: 149 kamers
Check-in: 14.00 u.
Check-out: 12.00 u.
Dieren: Niet toegestaan
Parking: Indoor betaald parkeren (23 €/dag)
Ontbijtbuffet: 7:00-10:30 werkdagen - 7:00-11:00 Zaterdagen, zondagen en feestdagen
Groepen: Als je meer dan 5 kamers boekt, kunnen er speciale voorwaarden gelden.
Wegens de huidige situatie zijn sommige hotelvoorzieningen tot nader orde gesloten. We staan tot je beschikking voor vragen.
We serveren het ontbijt in individuele pakketten zodat je het gemakkelijk in je kamer kunt opeten. Het ontbijt omvat fruitsap, een warm drankje, een energiereep, 2 zoete broodjes, een sandwich en een stuk vers gesneden fruit.
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
Habitaciones125 Habitaciones
-
metodo de pagoPago en el hotel o por adelantado mediante visa, mastercard o american expres
-
metodo de pagoPago en el hotel o por adelantado mediante visa, mastercard o american expres
- Grote ramen met licht, licht en nog meer licht.
- Barcelona te voet, het mooiste dat er is
- De drie ontvangstruimtes voor allerlei evenementen.
Het hotel Exe Cristal Palace is de ideale locatie voor het houden van vergaderingen, ontbijtmeetings, cocktailparty's, conferenties of banketten.
Het hotel kan, op aanvraag en tegen betaling, elk type audiovisuele apparatuur voorzien.